Nikolić show w MLS! Były snajper Legii Warszawa szaleje w Chicago Fire (VIDEO)

Data dodania: 18-05-2017 10:09

Nemanja Nikolić nie może przestać strzelać w Major League Soccer. Były gwiazdor Legii Warszawa jest liderem klasyfikacji strzelców!

Napastnik Chicago Fire zdobył dwa gole w spotkaniu z Colorado Rapids, a jego zespół wygrał 3:0. To dla reprezentanta Węgier czwarty mecz z rzędu z co najmniej jedną bramką.

W efekcie Nikolić ma na koncie już 10 goli i otwiera klasyfikację strzelców MLS. Węgier wyprzedził Ericka Torresa z Houston Dynamo.

Jak ważny jest Nikolić dla Fire pokazują też inne liczby. Węgier trafia do siatki co 94 minuty, a udział w golach "Strażaków" ma co 78 minut.

Nikolić do Chicago trafił zimą. Amerykanie kupili go z Legii Warszawa za około 3 mln euro. W polskim zespole Węgier zdobył 55 goli w 86 meczach. Teraz ściga tę liczbę już w barwach Fire w Major League Soccer.