Co za pomysł w Realu Madryt! To byłby transfer z gatunku tych niemożliwych!

Dodał: mpt
Data dodania: 19-05-2017 8:46

Wszystko cały czas wskazuje na to, że do Realu Madryt latem przeniesie się w końcu David De Gea. Okazuje się jednak, że na Estadio Santiago Bernabeu mają też inny pomysł. Sensacyjny.

Serwis goal.com informuje, że w Realu pojawiła się idea, by nie sięgać po De Geę, lecz sprowadzić Jana Obalaka. Co prawda taki ruch wydaje się mało... realny, ale z drugiej strony futbol nie takie transfery już widział.

24-letni Słowieniec jest piłkarzem Atletico Madryt, a wiadomo, jak działacze "Rojiblancos" reagują na jakiekolwiek plotki o zainteresowaniu Realu ich zawodnikami. Przekonać ich do transferu byłoby trudno, ale z drugiej strony miliony euro piechotą nie chodzą. Raczej nie byłoby to jednak 100 mln euro, bo wątpliwe, by Real zdecydował się aktywować klauzulę wykupu Oblaka, która wynosi właśnie taką okrągłą sumkę, i pominąć Atletico w negocjacjach. 

Oblak od dłuższego czasu błyszczy w Atletico. Słoweniec dobrze gra nogami, dysponuje świetnym refleksem i bardzo dobrze gra na linii. Nic dziwnego, że interesuje się nim wiele klubów z Manchesterem City na czele.

To byłby sensacyjny transfer. Ribery dostał ciekawą ofertę. Bayern nie mówi "nein"

Futbol.pl

Inne artykuły