Działacze PSG nie czekają na oferty. Sami szukają klubu Krychowiakowi. Polak może wrócić do La Liga!

Dodał: mpt
Data dodania: 14-06-2017 8:24
Działacze PSG nie czekają na oferty. Sami szukają klubu Krychowiakowi. Polak może wrócić do La Liga!

Grzegorz Krychowiak nie jest potrzebny w Paris Saint-Germain i wiadomo to od dłuższego czasu. Francuzi szukają sposobu, by odzyskać pieniądze zainwestowane w Polaka. Niby zainteresowanie jest spore, ale konkretów brak. Dlatego szefowie PSG sami zaproponowali Krychowiaka hiszpańskiemu klubowi.

Transfer z Sevilla FC do PSG i pójście za Unaiem Emerym wydawał się logicznym ruchem Krychowiaka. Szkoleniowiec nie miał jednak sentymentów i nie stawiał na Polaka, korzystając z piłkarzy, którzy byli w lepszej formie i bardziej pasowali do zespołu oraz byli bardziej lubiani przez kolegów, bo nie jest tajemnicą, że Krychowiak nie zaaklimatyzował się w zespole z Paryża. Ostatecznie Polak zagrał tylko niedwiele ponad 1000 minut w 19 meczach i teraz myśli o tym, co zrobić, by nie stracić kolejnego sezonu.

O odzyskaniu sporej części z zapłaconych Sevilla FC 30 mln euro myślą natomiast szefowie PSG. Niby Krychowiakiem interesują się chociażby AC Milan (upadłtemat Lucasa Biglii z Lazio Rzym), Inter Mediolan, Sevilla FC i VfL Wolfsburg, ale do Paryża nie dotarły konkretne oferty. Dlatego przedstawiciele PSG wysłali ofertę do Valencia CF. Właściciel hiszpańskiego klubu Perer Lim zapowiedział wielkie wzmocnienia i w Paryżu liczą, że skusi się na sprawdzonego w La Liga Krychowiaka.

Przebije Neuera, Cecha czy Obalaka. Kolejny szalony transfer w Premier League. Chodzi o bramkarza

Futbol.pl

Inne artykuły