Są nowe informacje w sprawie Krychowiaka. Działacze PSG rozmawiają z Włochami

Dodał: mpt
Data dodania: 15-06-2017 14:14
Są nowe informacje w sprawie Krychowiaka. Działacze PSG rozmawiają z Włochami

Grzegorz Krychowiak czeka na transfer jak pustynia na deszcz, ale wciąż nie wyjaśniło się, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Włoskie media informują, że o reprezentanta Polski stara się klub Serie A, ale nie wiadomo, czy PSG pójdzie na takie rozwiązanie. 

Według dziennikarzy "La Gazzetta dello Sport" zdecydowany na pozyskanie Krychowiaka jest AC Milan. Gigant z San Siro, który powoli chce wrócić do gry o najwyższe laury w Italii, zamierza jednak początkowo tylko wypożyczyć Polaka. Nie wiadomo, czy w PSG zgodzą się na takie rozwiązanie. Pewnie chętniej przyjęliby około 20 mln euro i pozbyli się piłkarza, który latem 2016 roku kosztował co najmniej 26 mln euro i się kompletnie nie zaaklimatyzował na Parc des Princes.

Milan w najbliższych dniach ma jednak złożyć ofertę za Krychowiaka, ale będzie to propozycja wypożyczenia z opcją wykupu.

Krychowiak byłby piątym wzmocnieniem Milanu prowadzonego przez Vicenzo Montellę. Wcześniej na San Siro trafili Mateo Musacchio z Villarreal CF, Franck Kessie z Atalanty Bergamo, Ricardo Rodriguez z VfL Wolfsburg i Andre Silva z FC Porto.

Lech bierze Chorwata. Ostatnio zaliczył kilka meczów w Lidze Mistrzów. Wróżono mu jednak większą przyszłość (VIDEO)

Futbol.pl

Inne artykuły