Zwrot akcji w sprawie Szczęsnego? Polaka sprzed nosa Juventusowi może sprzątnąć Polaka inny gigant

Dodał: mpt
Data dodania: 15-06-2017 15:19
Zwrot akcji w sprawie Szczęsnego? Polaka sprzed nosa Juventusowi może sprzątnąć Polaka inny gigant

Transfer Wojciecha Szczęsnego do Juventusu Turyn miałbyć przesądzony, ale okazuje się, że to jeszcze nic pewnego. Do walki o polskiego bramkarza włączył się kolejny klub. W nim Szczęsny nie musiałby rywalizować z Gianluigim Buffonem!

Arsenal już prawie dogadał się z Juventusem w sprawie sprzedaży Szczęsnego. Sam polski bramkarz też zaakceptował warunki kontraktu z finalistą Ligi Mistrzów. I był nawet gotowy poczekać rok jako rezerwowy, a dopiero potem zastąpić na stałe Gianluigi'ego Buffona.

Okazuje się jednak, że Szczęsny może wylądować w innym klubie Serie A. O polskiego bramkarza zamierza powalczyć Inter Mediolan. To nie może specjalnie dziwić, biorąc pod uwagę, że nowy trener "Nerazzurich" Luciano Spalletti przed dwa lata stawiał na Szczęsnego w Romie, do której Polak był wypożyczony z Arsenalu.

Szczęsny w Interze nie musiałby jednak mieć wcale łatwiej niż w Juventusie. Na San Siro jest bowiem Samir Handanović. Słowieniec od lat należy do czołowych bramkarzy Serie A. W Mediolanie uważają jednak, że Handanoviciowi brakuje rywalizacji. Czy jednak Szczęsny zdecydowałby się podjąć tę rękawice? Może lepiej poczekać na Juventus...

Ruch się sypie. Kolejny piłkarz odszedł. Będzie nadal grał w Lotto Ekstraklasie!

Futbol.pl

Inne artykuły