Przyszła wielka oferta za Jana Bednarka. Lech odrzucił propozycję Anglików. Chce więcej!

Dodał: mpt
Data dodania: 19-06-2017 11:34

Angielski Southampton przysłał oficjalną ofertę za Jana Bednarka. Lech Poznań chce jednak więcej za młodego stopera niż daje klub z Premier League.

Do transferu Bednarka wcale nie jest daleko. Co prawda Lech odrzucił ofertę opiewającą na 5 mln euro, ale jak informuje "Przegląd Sportowy" chce tylko o milion więcej. Wydaje się, że kluby mają spore szanse, by się dogadać.

Situm: Lech Poznań to optymalny wybór

Southampton obserwuje Bednarka od kilku miesięcy. Działacze "Świętych" rozmawiali już z menedżerami obrońcy Lecha, którzy odwiedzili klub i uznali, że dla młodego piłkarza będzie to świetne miejsce do rozwoju. Tym bardziej wydaje się, że do transferu może dojść już wkrótce.

Zainteresowanie Anglików po wielomiesięcznych obserwacjach nie zmalało po błędzie, który Bednarkowi przydarzył się w meczu reprezentacju U-21 Polska - Słowacja. Stoper przy próbie wślizgu potknął się i przewrócił, a Słowacy zdobyli gola na 2:1.

Gdyby nie doszło do transferu Bednarka do Southampton, gdzie wciąż ze środkowych obrońców są Virgil Van Dijk (najprawdopodobniej odejdzie), Florin Gardos i Maya Yoshida, to Polak ma inne oferty. Jest warta 3,5 mln euro propozycja z Freiburga, a w spekulacjach przewijają się Eintracht Frankfurt oraz AS Monaco.

Kolejny transfer Lecha! Czołowy piłkarz Allsvenskana podpisze kontrakt. Chciała go też Legia (VIDEO)

Futbol.pl

Inne artykuły