Cole: Hazard jest najlepszym piłkarzem w Chelsea

Dodał: pk
Data dodania: 22-06-2017 20:22
Cole: Hazard jest najlepszym piłkarzem w Chelsea

Joe Cole, który w Lille grywał z Edenem Hazardem, ma nadzieję, ze kontuzja Belga będzie przeszkodą w transferze piłkarza do Realu Madryt.

- Dla mnie, jest najlepszym piłkarzem w klubie. Jest niesamowity. Szkoda, ze doznał tak okropnej kontuzji na zgrupowaniu. Jednak patrząc z perspektywy Chelsea, może to oznaczać, ze zatrzymamy go na kolejny rok.

- Zastąpienie go wiązałoby się z dużymi kosztami. Jest liderem w szatni. Wszyscy w klubie go lubią. Gdy dołączyłem do Lille, miałem rozmowę z Rudi Garcia który powiedział mi "Mamy Dimitriego Payeta, który jest bardzo dobrym graczem i mamy Edena Hazard, który jest wyjątkowym piłkarzem".

- Słyszałem o nim już wcześniej. Przed moim przyjściem łączono go z wieloma klubami. Podczas mojego debiutu strzelił dwa gole i już wtedy wiedziałem, że jest wyjątkowym piłkarzem. Był tam bohaterem. Przeszedł przez system młodzieżowy.

Od dłuższego czasu reprezentant Belgii był łączony z transferem na Santiago Bernabeu jednak według dziennika "AS", Królewscy ponieśli klęskę. Hazard podkreślił, że zamierza kontynuować przygodę z klubem ze Stamford Bridge.

Inne artykuły