Awantura w szatni Realu Madryt. Zinedine Zidane skrytykował swoich zawodników po wygranym meczu z Eibarem

Data dodania: 15-06-2020 10:29

Mimo zwycięstwa 3:1 nad Eibarem, szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane nie szczędził słów krytyki w kierunku swoich podopiecznych.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a Real wszystkie gole zdobył przed przerwą. Po zmianie stron "Królewscy" włączyli wsteczny bieg i osiedli na laurach. Nie stwarzali zagrożenia pod bramką rywali, a na dodatek sami stracili bramkę.

Swojej irytacji w czasie drugiej połowy nie krył szkoleniowiec Realu. Podczas przerwy na uzupełnienie płynów Zidane starał się pobudzić swoich graczy

- Na co czekamy? Aż strzelą drugą bramkę? Co my robimy? - krzyczał.

Jak informuje dziennik "Marca", po zakończeniu spotkania w szatni Realu doszło do awantury. Zidane miał wytknąć madryckim gwiazdorom brak zaangażowania i lekceważenie przeciwnika.

Źródło: Marca