Barcelona gubi punkty w Sewilli! Leo Messi może więcej? Skandaliczne zachowanie asa Dumy Katalonii pozostało bez konsekwencji (VIDEO)

Data dodania: 20-06-2020 0:08

FC Barcelona miała przewagę, ale i Marca-Andre ter Stegena w bramce. Gola nie strzeliła, gola nie straciła i w efekcie na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán zremisowała z Sevilla FC 0:0. B

Niemca z 5 metrów kopnął Reguilon!

Sevilla miała okazje, by wygrać, ale generalnie przez większość spotkania wisiała w powietrzu bramka dla gości. Leo Messi nie upolował ostatecznie jednak nawet asysty, a jedynie rywala. Tuż przed przerwą ostro zaatakował i odepchnął Diego Carlosa. Argentyński as gości nie dostał nawet żółtej kartki!

Barcelona tradycyjnie grała, prowadziła grę, a Sevilla cofnęła się i czekała na swoje szanse. Kilka gospodarze mieli. W 54. minucie Ocampos kopnął z ostrego kąta, ale ter Stegen był na posterunku. Z kolei w doliczonym czasie gry w

Decyzja sędziego była na pewno zaskakująca, bo Messi mógł nawet wylecieć z boiska. Wielu innych piłkarzy zapewne zostałoby potraktowanych znacznie surowiej niż Messi.

W tabeli Barcelona ma teraz 3 punkty przewagi nad Realem, ale jeśli Królewscy wygrają w sobotę z Realem Sociedad na wyjeździe, to zrównają się pod względem ilości oczek z liderem z Katalonii. Walka o mistrzostwo nabierze jeszcze większych rumieńców. Sevilla FC jest 3. i o 3 punkty wyprzedza Atletic, które ma mecz mniej.