Messi to jest jednak Messi! Kapitalna zagrywka Argentyńczyka (VIDEO)

Data dodania: 27-06-2020 19:58

W spotkaniu 32. kolejki hiszpańskiej La Liga FC Barcelona zremisowała na wyjeździe z Celtą Vigo 2:2 (1:0).

W 20. minucie wynik otworzył Luis Suarez po asyście Leo Messiego. Argentyńczyk zrobił to w znakomitym stylu! Każdy oczywiście myślał, że Leo będzie strzelał, ponieważ miał bardzo dobrą pozycję, ale ten zmylił zawodników gospodarzy i dośrodkował wprost na głowę Urugwajczyka, który tylko dopełnił formalności.

Tuż po przerwie do wyrównania doprowadził Fedor Smolov, ale niedługo po tym odpowiedział Suarez. Byłemu napastnikowi Liverpool FC znów asystował Messi. Wydawało się, że FCB wytrzyma do końca i wywiezie z trudnego terenu trzy punkty, ale w 88. minucie kapitalnym trafieniem z rzutu wolnego na 2:2 popisał się Iago Aspas.

Remis bardzo skomplikował plany podopiecznych Quique Setiena. Aktualnie znajdują się na 1. miejscu z dorobkiem 69 punktów, ale tuż za nimi jest Real Madryt, który ma jedno oczko mniej i swoje spotkanie rozegra dopiero jutro z RCD Espanyol.