Słodko-gorzki mecz Karola Świderskiego. Polak z golem, ale nie wykorzystał rzutu karnego i zmarnował inne okazje

Data dodania: 28-06-2020 20:19

Karol Świderski strzelił swojego 11. gola w sezonie greckiej ligi. Polski napastnik PAOK Saloniki mógł strzelić go wcześniej, ale już w 3. minucie spotkania derbowego z Arisem nie wykorzystał karnego.

Świderski nie zdołał pokonać z 11 metrów byłego bramkarza Wisły Kraków Juliana Cuesty. Hiszpan zatrzymał piłkę po strzale Polaka z "wapna".

Wynik otworzył więc dopiero w 36. minucie Fernando Valera, a w 48. minucie Świderski zrewanżował się Cueście, pokonał go i ustalił wynik spotkania na 2:0.

Świderski zagrał do 81. minuty i wygląda na to, że powinien mieć dużo więcej goli w tym spotkaniu niż jednego...

PAOK z 59 punktami jest na 2. miejscu w grupie mistrzowskiej Super League.