Stepiński z golem i asystą w szalonym meczu Hellas Werona (VIDEO)

Data dodania: 28-06-2020 22:47

Mariusz Stępiński błysnął w barwach Hellas Werona w spotkaniu z US Sassuolo. Polak strzelił gola i zanotował asystę w zremisowanym 3:3 spotkaniu.

Bezbramkowy remis do przerwy nie zwiastował tego, co wydarzy się po zmianie stron. 6 minut po wznowieniu gry Darko Lazović dał prowadzenie Hellas, a asystę zanotował Mariusz Stępiński.

Już 120 sekund później wyrównał Jeremie Boga, ale w 57. minucie znowu Hellas był na prowadzeniu, a bramkę na 2:1 zdobył Stępiński. Dla Polaka była to 3. ligowa bramka w tym sezonie.

Gdy w 67. minucie Pessina trafił na 3:1, wydawało się, że Hellas zdobędzie 3 punkty, ale Boga w 77. minucie strzelił gola kontaktowego, a w 90. minucie Rogerio trafił na 3:3.

Stępiński zagrał do 60. minuty i zastąpił go doświadczony Giampaolo Pazzini. Paweł Dawidowicz przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych. Lukas Haraslin zagrał w Sassuolo do przerwy, a zmienił go Jeremie Boga.