Pierwszy gol Patryka Dziczka we Włoszech! Polak trafił w szalonym meczu

Data dodania: 29-06-2020 20:56

Patryk Dziczek strzelił gola dla US Saletnitana w 31. kolejce Serie B w meczu z US Cremonese. Na Stadio Arechi w Salerno padł remis 3:3.

Dziczek, który zagrał w pierwszym składzie, w 73. minucie wykorzystał rzut karny i dał gospodarzom gola kontaktowego na 1:2. Po chwili był remis, ale potem znowu prowadzili goście. Remis 3:3 z rzutu karnego w 90. minucie uratował Di Tacchio, który wcześniej zdobył bramkę na 2:2.

Dziczek zagrał do 76. minuty i zanotował na swoim koncie pierwszego gola w sezonie. Z kolei Paweł Jaroszyński przebywał na boisku przez całe spotkanie.

Saletnitana, do której Dziczek jest wypożyczony z Lazio Rzym, zajmuje 7. miejsce w tabeli. Lokaty od 3. do 8. dają prawo gry w barażu o awans do Serie A. Cremonese plasuje się na 16. pozycji.