Udany debiut Rzeźniczaka w Karabachu Agdam!

Data dodania: 11-07-2017 20:42

Jakub Rzeźniczak zadebiutował w Karabachu Agdam w zwycięskim meczu 5:0 z gruzińskim SK Samtredia w drugiej fazie eliminacji Ligi Mistrzów.

Mimo rozpoczęcia spotkania na ławce rezerwowych Rzeźniczak wszedł na murawę jeszcze w pierwszej połowie, gdy zmienił kontuzjowanego kapitana zespołu Raszada Sadygowa. Były obrońca Legii nie miał wiele pracy, bo to Karabach cały czas prowadził grę i strzelał kolejne bramki. Gdy nowy klub Rzeźniczaka prowadził 3:0, w 77. minucie na placu gry zameldował się znamy polskim kibicom z gry w Wiśle Kraków Guerrier. Piłkarz, któremu zdarzało się błyszczeć w barwach Wisły Kraków, chwilę później podwyższył na 4:0. Wydaje się, że rewanż będzie już tylko formalnością i to zespół Polaka zamelduje się w kolejnej rundzie. Rewanż zostanie rozegrany 18 lipca o godz. 19:00 w Tbilisi.

Karabach Agdam - FC Samtredia 5:0