Rywal Lecha nie traci formy. Po Poznania przyjedzie także po zwycięstwie w lidze

Data dodania: 16-07-2017 20:58

Rywal Lecha Poznań w II rundzie eliminacji Ligi Europy norweski FK Haugesund między meczami z "Kolejorzem" zdobył 3 punkty w swojej lidze.

Haugesund pokonał na swoim stadionie, gdzie w czwartek ograł Lecha 3:2, Aalesunds FK. Gospodarze zwyciężyli 2:0 po golach Ibrahima z 55. minuty oraz Andreassena z 84. minuty.

Haugesund zagrał w składzie: 1. Per Kristian Bråtveit - 19. Kristoffer Haraldseid (45. 26. Sverre Bjørkkjær), 4. Fredrik Pallesen Knudsen, 18. Vegard Skjerve, 22. Alexander Stølås - 8. Sondre Tronstad, 6. Filip Kiss, 16. Bruno Leite, 9. Frederik Gytkjær (75. 11. Tor Arne Andreassen), 7. Liban Abdi - 17. Shuaibu Ibrahim (87. 20. Johnny Per Buduson).

Mecz rewanżowy z Lechem Norwegowie rozegrają w czwartek (20 lipca) o 20:00.