Będzie sensacyjna przeprowadzka Krychowiaka? Oferta już złożona. Jest tylko kilka "ale"...

Dodał: mpt
Data dodania: 17-07-2017 14:45
Będzie sensacyjna przeprowadzka Krychowiaka? Oferta już złożona. Jest tylko kilka

To byłby sensacyjny transfer Grzegorza Krychowiaka, ale jest pewien problem. Polak musiałby jeszcze pół roku przesiedzieć na ławce lub trybunach w Paris Saint-Germain.

Unai Emery nie zabrał Krychowiaka na obóz przygotowawczy w USA. To dobitnie pokazuje, że na Polaka w PSG nie zamierza stawiać, chociaż nasz reprezentant zapowiadał niedawno, że zrobi wszystko, by wrócić do gry. Nie dostanie jednak szansy.

W tej sytuacji Krychowiak musi szukać sobie klubu, gdzie w sezonie przed MŚ będzie regularnie grał. Zainteresowanie Polakiem jest niby spore, ale nadal nie pojawiła się żadna konkretna oferta. Ani z Interu Mediolan, ani z Sevilla FC, ani z Galatasaray Stambuł. Jest podobno za to oferta z... Atletico Madryt, chociaż jak informuje "Przegląd Sportowy" sam Diego Simeone umieścił Krychowiaka na liście życzeń. Na pozycji numer 2 wśród defensywnych pomocnik. Za Fabinho z AS Monaco. To pierwsze "ale".

"PS" powołuje się na Joaquina Rodriguza, dziennikarza współpracującego m.in. z Onda Cero, Punto Radio czy Antena 3. Jego zdaniem Atletico jest gotowe wyłożyć 18 mln euro. 

Problem w tym, że Atletico ma nałożony zakaz transferowy i nowych graczy będzie mogło uprawnić do gry dopiero po 1 stycznia 2018 roku. Do tego czasu Krychowiak musiałby tylko trenować w Madrycie lub czekać w PSG i czasem grywać ogony lub w rezerwach.To drugie "ale"...

Będzie hit transferowy? Gwiazdor Realu na wieść o tym zagroził, że odejdzie do FC Barcelona!

Futbol.pl

Inne artykuły