3 gole w 6 minut. Szalony mecz z udziałem Skorupskiego (VIDEO)

Dodał: as
Data dodania: 26-07-2017 13:55

Dziś w nocy AS Roma pokonała Tottenham Hotspur 3-2 w ramach towarzyskiego turnieju International Champions Cup w New Jersey. W bramce włoskiego zespołu pojawił się Łukasz Skorupski, a koniec spotkania miał bardzo emocjonujący przebieg.

Wynik meczu już w 13. minucie otworzył Diego Perotti. Argentyńczyk dał prowadzenie swojej drużynie pewnie wykonując rzut karny. W 70 minucie na 2-0 podwyższył Cengiz Under. 7 minut wcześniej na murawie zameldował się Łukasz Skorupski, a prawdziwe emocje zaczęły się dopiero pod koniec spotkania…

W 87. minucie kontaktowego gola strzelił Harry Winks. Chwilę po rozpoczęciu doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadził Vincent Janssen. Gdy wydawało się, że polski bramkarz zostanie sprawdzony w konkursie „jedenastek”, dosłownie w ostatniej akcji meczu, decydującego o zwycięstwie gola zdobył dla Romy 18-letni Marco Tumminello.

Zobaczcie skrót wideo z tego spotkania:

Źródło: YouTube.com

Tottenham Hotspur - AS Roma 2-3 (0-1)

Gole: Winks (87.), Jansen (90.+1) - Perotti (13., karny), Cengiz (70.), Tumminello (90.+2).

Tottenham (pierwsza połowa): Vorm, Trippier, Carter-Vickers, Alderweireld, Vertonghen, Walker-Peters, Dier, Dembele, Onomah, Dele, Kane .

Tottenham (druga połowa): Lloris, Trippier, Alderweireld, Vertonghen (69. Wimmer), Davies, Dembele (69. Oakley-Boothe), Winks, Georgiou, Dele (76. Nkoudou), Eriksen, Kane (76. Janssen).

AS Roma (pierwsza połowa): Alisson, Kolarov, Juan Jesus, Fazio, Peres, Nainggolan, de Rossi, Gerson, Defrel, Dżeko, Perotti.

AS Roma (druga połowa): Alisson (64. Skorupski), Kolarov (63. Tumminello), Peres, Fazio (63. Moreno), Nainggolan (63. Castan), de Rossi (63. Pellegrini), Perotti (80. Iturbe), Dżeko (63. Gonalons), Manolas, Strootman, Under.

Szczęsny ma mały problem na początku przygody z Juventusem. Nie zagra przez to z PSG

Futbol.pl, źr. foto: Twitter