Co zrobiła Sampdoria! Przegrywała, ale odrobiła straty i zgarnęła trzy punkty. Samobój Polaka...

Data dodania: 19-07-2020 20:04

W 34. kolejce włoskiej Serie A UC Sampdoria pokonała na wyjeździe 3:2 (0:2) Parmę Calcio. Samobójczą bramkę w tym spotkaniu zdobył Bartosz Bereszyński.

Już w 18. minucie drużyna gospodarzy objęła prowadzenie po bramce doświadczonego Gervinho, który strzałem pod poprzeczkę nie dał żadnych szans Emilowi Audero. W 40. minucie meczu bramkę samobójczą zdobył Bartosz Bereszyński i do przerwy było 0:2.

W drugiej połowie "Blucerchiati" wzięli się do roboty i wygrali mecz. Na listę strzelców wpisali się Julian Chabot, Fabio Quagliarella oraz Federico Bonazzoli.

"Bereś" rozegrał całe spotkanie w koszulce Sampdorii, natomiast Karol Linetty cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

PARMA CALCIO - UC SAMPDORIA 1:3

Bramki: Gervinho 18, Bereszyński (sam) - Chabot 48, Quagliarella 69, Bonazzoli 78