Pierwsza bramka Niezgody w Portland (VIDEO)

Data dodania: 24-07-2020 7:22

Portland Timbers zremisowało 2:2 (1:2) z Los Angeles FC w spotkaniu rozgrywanym w ramach turnieju MLS Is back". Jedną z bramek dla zespołu "Drwali" zdobył Jarosław Niezgoda. Dla byłego zawodnika Legii Warszawa była to pierwsza bramka w nowym klubie (występuje tam od stycznia 2020 roku).

Niezgoda wpisał się na listę strzelców już w 7. minucie spotkania. Polski napastnik dostał podanie od Sebastiana Blanco i w sytuacji sam na sam się nie pomylił. Później zespół Los Angeles FC strzelił dwa gole i do przerwy prowadził. Bramki zdobyli Bradley Wright-Phillips oraz Mark-Anthony Kaye. Pod koniec meczu do wyrównania doprowadził Jeremy Ebobisse.

Drużyny MLS obecnie rozgrywają pierwsze oficjalne spotkania po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zespoły przeniosły się do Walt Disney World Resort na Florydzie i rozgrywają turniej o nazwie "MLS Is Back". Ekipa Niezgody już wcześniej zapewniła sobie awans i teraz zmierzy się w ćwierćfinale z FC Cincinnati, którego zawodnikiem jest Przemysław Tytoń.