Bayern upokorzony w półfinale swojego turnieju. Klopp miał powody do radości, Lewandowski nie (VIDEO)

Data dodania: 01-08-2017 22:50

Liverpool FC upokorzył Bayern Monachium w półfinale rozgrywanego na Allianz Arenie turnieju towarzyskiego Audi Cup.  "The Reds" rozbili mistrza Niemiec aż 3:0!

Bayern zaprezentował się bardzo słabo. Do przerwy gospodarze przegrywali już 0:2 po bramkach Mane z 7. minuty i Salaha z 34. minuty. Juergen Klopp triumfował. Po przerwie Bayern nie tylko nie zdołał odrobić strat, ale jeszcze w 83. minucie dał sobie strzelić trzeciego gola. Do siatki trafił Daniel Sturridge.

Robert Lewandowski zagrał całe spotkanie. W środę Bayern zagra o 3. miejsce z Napoli, a Liverpool w finale zmierzy się z Atletico Madryt.