Rzeźniczak z awansem… i dwoma złamaniami! Brutalny początek w nowym klubie

Dodał: as
Data dodania: 02-08-2017 10:44

We wtorek Qarabag Agdam wygrał 2:1 z Sheriffem Tyraspol i awansował do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Na boisku pojawił się Jakub Rzeźniczak, ale mecz zakończył z kontuzjami.

Pierwsze spotkanie eliminacyjne zakończyło się bezbramkowym remisem, dlatego starcie w Tyraspolu miało przesądzić o awansie do decydującej fazy kwalifikacji. Zespół Jakuba Rzeźniczaka wygrał 2:1, a Polak okupił swój występ… dwoma złamaniami!

Obrońca azerskiego klubu opublikował wpis na twitterze, w którym opisał swoje urazy.

- Nie mam szczęścia co do kontuzji tutaj. W pierwszej połowie prawdopodobnie złamałem nos, a w drugiej palec u dłoni. Ale awans jest!!! – napisał Jakub Rzeźniczak.

Polak na początku swojej przygody w nowym klubie nie ma za dużo szczęścia. Tydzień wcześniej, po zderzeniu ze swoim bramkarzem, Jakub Rzeźniczak musiał zejść z boiska już w 24. minucie meczu.

W letnim oknie transferowym 30-latek przeniósł się do Qarabag Agdam z Legii Warszawa.

Legia uczciła 73. rocznicę Powstania Warszawskiego. Ten film jest kapitalny (VIDEO)

Sandecja testuje nie tylko Adu! Piłkarz, który zimą trafił do Polski, może przejść do beniaminka!

Futbol.pl; źr. foto: Twitter/Qarabag Agdam