Grosickiemu kurczą się opcje. Jeden z zainteresowanych klubów bierze byłego reprezentanta Anglii

Dodał: mpt
Data dodania: 03-08-2017 14:35
Grosickiemu kurczą się opcje. Jeden z zainteresowanych klubów bierze byłego reprezentanta Anglii

Kamil Grosicki po miesiącu od otwarcia okienka transferowego nadal pozostaje piłkarzem Hull City. Jednym z klubów zainteresowanych Polakiem miał być Watford, ale wygląda na to, że weźmie innego piłkarza.

Trenerem "Szerszeni" jest Marco Silva, który w poprzednim sezonie prowadził Hull City i mógł przekonać się o klasie Grosickiego. Polak przekonał do siebie Portugalczyka, ale niewiele wskazuje na to, by obaj Panowie mieli znowu współpracować. 

Co prawda Grosicki znajdował się/znajduje się na liście życzeń 17. zespołu minionego sezonu Premier League, ale zdecydowanie bliżej podpisania kontraktu jest Aaron Lennon. 30-letni skrzydłowy jest tańszy niż Grosicki, bo za Polaka trzeba zapłacić powyżej 10 mln euro, a za byłego reprezentanta Anglii (21 występów, ostatni w 2013 roku) połowę tej kwoty. A może i mniej, bo Lennonowi po sezonie wygasa umowa z Evertonem i klub z Liverpoolu wcale nie zamierza na siłę zatrzymywać zawodnika, który w poprzednich rozgrywkach zagrał w PL tylko 11 razy.

To zła wiadomość dla Grosickiego. Transfer Lennona, który w Premier League zanotował 33 gole i 56 asyst w 327 meczach w Tottenham Hotspur, Leeds United i Evertonie, może zablokować sprowadzenie Polaka. 

Kto za Neymara? Barcelona postawi na sprawdzoną opcję?

Cena idzie w górę! Chelsea jednak nie odpuści transferu

Futbol.pl

Inne artykuły