Glik czy nie Glik? GLIK! Chyba. Reprezentantowi Polski zaliczono tego gola na inaugurację (VIDEO)

Data dodania: 04-08-2017 22:38

Chyba jednak Kamil Glik... Polski stoper w inauguracyjnym meczu sezonu 2017-18 Ligue 1 strzelił gola. Chyba...

Mistrzowskie AS Monaco podejmowało Toulouse FC. I już w 6. minucie goście objęli prowadzenie po strzale Machacha. Co prawda Jemerson wyrównał w 28. minucie, ale przyjezdni w 53. minucie po uderzeniu Delorta wrócili na prowadzenie. 5 minut później na 2:2 trafił Falcao.

W końcu nadeszła 70. minuta. Moutinho zagrał mocno z rzutu wolnego, a Kamil Glik wyskoczył w polu karnym i... piłka wpadła do siatki. Czy po głowie Polaka? Reprezentant Polski wyraźnie się cieszył, więc pewnie poczuł piłkę na głowie. Początkowo bramkę niektóre źródła zaliczyły Moutinho, ale ostatecznie zapisano ją Glikowi!

W poprzednim sezonie Glik zaliczył 6 goli i 2 asysty. Pierwszą bramkę zdobył w 4. kolejce. Teraz zaczął szybciej.

Euro U-21 nie było udane, ale kolejny członek tej kadry może wyjechać z Polski. Za sporą kasę do Anglii

Hegemon z Naddniestrza rywalem Legii. Mają nawet gościa, który zagrał w polskiej I lidze (VIDEO)