Rywal Legii wygrał w lidze. Mistrzom Polski przedstawił się pewien pomocnik. Strzelał aż miło

Data dodania: 05-08-2017 21:26

Szeriff Tiraspol, który z Legią Warszawa powalczy o awans do fazy grupowej Ligi Europy, pokonał w 5. kolejce mołdawskiej ligi Dinamo-Auto Tiraspol. Rywal mistrza Polsi zwyciężył 3:1.

Legionistom przedstawił się pomocnik Vitalie Damascan. Strzelił on wszystkie trzy gola dla gospodarzy. Do siatki trafił w 12., 34. i 55. minucie. Goście odpowiedzieli bramką z 90. minuty.

Po 5 kolejkach Szeriff ma na koncie 11 punktów i jest wiceliderem tabeli.

Sheriff zagrał w składzie: Zvonimir Mikulić - Mateo Sušić (82. Wilfried Balima), Veaceslav Posmac, Petru Racu, Cristiano - Cyrille Bayala, Josip Brezovec (73. Zlatko Tripić), Gheorghe Anton, Vitalie Damașcan (64. Evgheni Oancea), Ziguy Badibanga - Stefan Mugoša

Mecz Legii z Szeriffem w Warszawie odbędzie się 17 sierpnia. Rewanż w Tiraspolu zaplanowano na 24 sierpnia.

Legia nie cierpi na nadmiar skrzydłowych, a oddała talent ligowemu rywalowi! (VIDEO)