Legenda nie ma wątpliwości. ''To błąd Bayernu. Nikt nie da gwarancji, że Lewandowski..."

Dodał: mpt
Data dodania: 07-08-2017 12:25
Legenda nie ma wątpliwości. ''To błąd Bayernu. Nikt nie da gwarancji, że Lewandowski...

Wszystko wskazuje na to, że tego lata nic się nie zmieni i Robert Lewandowski znowu będzie musiał grać w Bayernie Monachium praktycznie na okrągło. Legenda niemieckie piłki krytykuje za to działaczy mistrza Niemiec.

 Robert Lewandowski nie ma żadnego zmiennika od dwóch lat. Nikt nie może zagwarantować Carlo Ancelottiemu, że Robert będzie w stanie wystąpić w każdym spotkaniu. To duży błąd działaczy Bayernu 

- cytuje słowa Lothara Matthaeusa "Przegląd Sportowy".

Bayern nie zamierza raczej jednak sprowadzić nowego napastnika, chociaż spekulowano, że Carlo Ancelotti miał chrapkę na sprowadzenie Romelu Lukaku. "Lewego" od czasu do czasu będzie więc zastępował Thomas Mueller, który w tamtym sezonie był jednak mocno krytykowany. 

Zdaniem Matthaeusa, mistrza świata z 1990 roku, Lewandowski jest najlepszym środkowym napastnikiem świata. I wraz z Manuelem Neuerem jest nie do ruszenia w Bayernie. 

Jest bardzo szybki, świetnie wyszkolony technicznie, silny, a przy tym doskonale gra głową. Bayern jest w tej chwili zależny od dwóch piłkarzy, którzy są nie do zastąpienia. Mówię o Lewandowskim i Neuerze. Na inne pozycje można łatwo znaleźć kolejnych zawodników, ale Neuer i Lewy są nie do ruszenia. Bayern to w tej chwili ich drużyna

- podkreślił były piłkarz, który w Bayernie spędził 12 lat. 

Lewandowski w Bayernie gra od 3 lat. Zdobył już 111 bramek w 148 meczach bawarskiego zespołu. 

Conte stawia na solidność. Chce piłkarza Barcelony!

Zrobi tak, jak Neymar? Kolejny piłkarz może opuścić Barcelonę. Ma 'śmieszną' kwotę wykupu

Futbol.pl

Inne artykuły