Co o tym myśleć? Hildeberto i Chukwu zgłoszeni do gry z Sheriffem Tiraspol

Dodał: Marcin Kowalczyk
Data dodania: 09-08-2017 18:20
Co o tym myśleć? Hildeberto i Chukwu zgłoszeni do gry z Sheriffem Tiraspol

Legia Warszawa ogłosiła kadrę na mecze z Sheriffem Tiraspol w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy. W porównaniu ze spotkaniami z Astaną największym zaskoczeniem jest znalezienie się w 25 osobowym składzie pomijanych ostatnio Hildeberto Pereira i Daniel Chima Chukwu.

Obaj zawodnicy w ostatnim czasie nie znajdywali uznania w oczach trenera Jacka Magiery. Zwłaszcza Pereira wzbudza wątpliwości wśród kibiców, którzy oglądali coraz to nowsze zdjęcią Portugalczyka borykającego się ze sporą nadwagą. Szkoleniowiec dał im szanse w spotkaniu Pucharu Polski. Legia pokonała tam Wisłę Pułąwy 4:1 i jak widać postawa obu zawodników wystarczyła polskiemu szkoleniowcowi do powołania ich na kluczowy dwumecz rundy jesiennej, którego stawką jest gra w Europie, aż do grudnia i co za tym idzie granty finansowe. Kibice z pewnością ucieszyli się na wieść, że do kadry został także dołączony zmagający się z kontuzją Miroslav Radović. 

Kadra Legii Warszawa na dwumecz z Sheriffem Tiraspol:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Jakub Szumski, Konrad Jałocha

Obrońcy: Michał Pazdan, Jakub Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Łukasz Moneta, Łukasz Broź, Artur Jędrzejczyk, Adam Hlousek 

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Guilherme, Berto, Cristian Pasquato, Michał Kopczyński, Dominik Nagy, Kasper Hamalainen, Krzysztof Mączyński, Miroslav Radović, Sebastian Szymański, Thibault Moulin, Michał Kucharczyk

Napastnicy: Daniel Chima Chukwu, Armando Sadiku

Legia znowu go oddała. To oznacza, że na Łazienkowską 3 już nie wróci...

Maciej Iwański wznawia karierę! Przez rok nie miał klubu. Teraz zagra w...

Futbol.pl

Inne artykuły