Ta porażka przesądzi o jego losie. Jan Kocian straci pracę w Nice I lidze

Jan Kocian może chyba powoli pakować walizki. Prowadzone przez Słowaka Podbeskidzie Bielsko-Biała znowu zawiodło w Nice I lidze i chyba nic nie uratuje posady trenera.

STOMIL OLSZTYN - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3:1
Piotr Głowacki 50, Adrian Karankiewicz 65, Artur Siemaszko 69 - Paweł Tomczyk 85
Stomil: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 16. Łukasz Sołowiej, 3. Marcel Ziemann - 10. Piotr Głowacki, 97. Wiktor Biedrzycki, 44. Adrian Karankiewicz (81. 14. Daniel Mikołajewski), 5. Grzegorz Lech (87. 22. Tomasz Zahorski), 34. Wołodymyr Tanczyk - 9. Artur Siemaszko (75. 90. Paweł Abbott)
Podbeskidzie: 13. Rafał Leszczyński - 27. Marcin Sierczyński, 4. Kamil Wiktorski, 5. Mariusz Magiera, 92. Paweł Moskwik - 99. Adrian Pindera (63. 21. Kacper Kostorz), 17. Tomasz Podgórski, 90. Adrian Rakowski, 41. Dimityr Ilijew (56. 20. Filip Matuszczyk), 11. Łukasz Sierpina - 94. Valērijs Šabala (54. 9. Paweł Tomczyk)
Żółte kartki: Ziemann, Lech - Rakowski, Podgórski

Podbeskidzie w lidze w tym sezonie zaczęli sezon fatalnie. Najpierw piłkarze ,,Górali" zremisowali z Chrobrym Głogów, ale później ulegli u siebie Drutexowi-Bytovii Bytów, chociaż goście od 46. minuty i wyniku 0:0 grali w osłabieniu. W 3. kolejce lepszy od niedawnego ekstraklasowicza okazał się Stomil Olsztyn.

Gospodarzom wystarczyło 20 minut, by zadać trzy ciosy i wygrać. Honor gości uratował trochę Paweł Tomczyk, wypożyczony z Lecha Poznań.

Stomil zdobył pierwsze punkty w sezonie, bo wcześniej przegrał z Drutexem-Bytovią i Chojniczanką.

Lider Lotto Ekstraklasy szykuje ciekawy transfer. Po latach ma wrócić do Polski z kraju, gdzie jest ,,królem" (VIDEO)