Kownacki zaczął strzelanie. Na początek puchar

Dodał: Adrian Łęczycki
Data dodania: 13-08-2017 9:32

Dawid Kownacki bardzo szybko zaaklimatyzował się w zespole Sampdorii Genua. Młodzieżowy reprezentant Polski sezon rozpoczął od premierowego trafienia dla nowego klubu.

Oficjalny debiut Kownackiego w Sampdorii Genua przypadł na pucharowe starcie z niżej notowaną ekipą Foggia Calcio. Polski napastnik, który spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, szybko jednak zyskał uznanie kibiców.

Kownacki w meczu z Foggia Calcio pojawił się na boisku w 69. minucie spotkania. Polak potrzebował zaledwie 10.minut, aby uzyskać premierowe trafienie dla Sampdorii.

Gol Kownackiego ustalił wynik meczu na 3:0. Wcześniej dla Sampdorii trafiali Barreto i Caprari. Pozostali Polacy - Karol Linetty i Bartosz Bereszyński - mecz oglądali z ławki rezerwowych.

Liverpool gotowy na odejście Coutinho. Znaleźli następcę!