Milan rozbił rywala w drodze do Ligi Europy. Dwa gole nowego snajpera

Data dodania: 17-08-2017 22:30

AC Milan bez problemu awansuje do fazy grupowej Ligi Europy i będzie jednym z faworytów tych rozgrywek. Poważnie wzmacniający się gigant z San Siro nie miał problemów w w pierwszym meczu IV rundy eliminacji z macedońską Skhendiją Tetovo.

Milan latem sprowadził m.in, Andre Silvę. 21-letni portugalski napastnik, który błyszczał w FC Porto, w III rundzie z rumuńskim Universitatea Craiova nie grał zbyt wiele i nie strzelił gola. Spotkanie z Skhendiją zaczął w pierwszym składzie i odwdzięczył się trenerowi Vicenzo Montellii za zaufanie. W 13. i 28. minucie trafił do siatki, a w 67. minucie przy golu Borini'ego zaliczył asystę.

Milan ostatecznie ograł rywala z Macedonii aż 6:0. Dwa gole dołożył też Riccardo Montolivo - w 25. i 85. minucie, a na 4:0 trafił Antonelli w 69. minucie.

Z nowych piłkarzy w Milanie zagrali też obrońca Andrea Conti, Hakan Calhanoglu, Franck Kessie i Leandro Bonucci.

Szukała po dwóch latach prawie bez gry opuszcza dotychczasowy klub. Może przydałby się w Legii?

Złe wieści dla Barcelony po dwumeczu z Realem. Dwie gwiazdy kontuzjowane. Jedna zna już wyrok

Futbol.pl, foto: AC Milan (Twitter)