Raphaël Varane: Ta porażka to moja wina

Data dodania: 08-08-2020 8:48

Manchester City pokonał Real Madryt 2:1 na Etihad Stadium w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów (pierwszy mecz również zakończył się wygraną "The Citizens" 2:1). "Królewscy" nie dali rady odrobić strat i ostatecznie nie zagrają w ćwierćfinale tych prestiżowych rozgrywek. Po meczu głos zabrał środkowy obrońca "Los Blancos", Raphaël Varane, który zawalił dwa gole...

Pierwsza bramka padła już w 9. minucie spotkania. "Los Blancos" zaczęli sobie podawać w polu karnym i w końcu francuski stoper popełnił fatalny błąd, który wykorzystał Gabriel Jesus. Brazylijczyk podał piłkę do Raheema Sterlinga, a ten tylko dopełnił formalności.

W 68. minucie znów zawalił Varane. Mistrz Świata z 2018 roku nie opanował piłki, a jego gapiostwo wykorzystał Jesus i pokonał Thibauta Courtoisa.

- Ta porażka to w pełni moja wina. Muszę wziąć za nią odpowiedzialność - przyznał Raphaël Varane, cytowany przez "news24.com".

Źródło: News24.com