Wieczysta ograła w sparingu Wisłę Kraków! Peszko wywalczył karnego, a potem sam wpisał się na listę strzelców (VIDEO)

Data dodania: 08-08-2020 14:34

W meczu towarzyskim Wieczysta Kraków pokonała Wisłę Kraków CLJ U-18 2:1.

Pierwsza bramka padła już w 21. minucie spotkania. Sławomir Peszko wyszedł sam na sam z bramkarzem, próbował go minąć, ale został sfaulowany. Arbiter od razu wskazał na "wapno". Piłkę zebrał Krzysztof Szewczyk i pewnie wykorzystał jedenastkę.

Chwilę później było już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników dograł do Peszki, a były reprezentant Polski strzałem głową tylko dopełnił formalności.

Jedynego gola dla "Białej Gwiazdy" w 33. minucie meczu z rzutu karnego zdobył Kacper Chełmecki.