Świetny mecz Grosickiego! Jeszcze dostanie ofertę z Premier League

Data dodania: 25-08-2017 22:48

Kamil Grosicki zdobył swojego drugiego gola w sezonie 2017-18 w barwach Hull City. Polski skrzydłowy przyczynił się do rozbicia Bolton Wanderers także dwiema asystami.

Spadkowicz z Premier League pokonał Bolton aż 4:0. Grosicki trafił do siatki w 29. minucie, strzelając gola na 3:0. Wcześniej bramki zdobyli Adama Diomande w 13. minucie i Jarrod Bowen w 19. minucie, który w 88. minucie ustalił wynik sptokania. Przy golach na 1:0 i 2:0 asysty zaliczył Grosicki. Polak przebywał na boisku do 86. minuty.

W tabeli The Championship Hull zajmuje po 5 kolejkach 6. miejsce z dorobkiem 7 punktów.

Niewykluczone, że w ostatnich dniach okienka transferowego po prezentującego dobrą formę Grosickiego zgłosi się jakiś klub z Premier League i Polak wróci do angielskiej elity.

Lechia Gdańsk robi jeszcze jeden transfer. W rezerwach wielkiego klubu zasłynął z fatalnego karnego (VIDEO)

Kolejny włoski klub chce Mariusza Stępińskiego. Problem w tym, że to tylko...