Peszko zmarnował rzut karny, ale zrehabilitował się w końcówce. Wysoka wygrana Wieczystej z Prądniczanką (VIDEO)

Data dodania: 22-08-2020 12:55

W 3. kolejce krakowskiej klasy okręgowej Wieczysta Kraków pokonała 7:0 (4:0) Prądniczankę Kraków. Sławomir Peszko zmarnował rzut karny, ale później zrehabilitował się za swój błąd.

Wieczysta Kraków wyszła na prowadzenie już w 4. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Szewczyk po asyście Emmanuela Kumaha. 20-latek ruszył skrzydłem, wbiegł w pole karne i podał do Szewczyka, a ten z bliskiej odległości tylko dopełnił formalności. W 13. minucie spotkania zespół Przemysława Cecherza mógł podwyższyć prowadzenie, ale rzut karny zmarnował Sławomir Peszko.

Jeszcze przed przerwą bramki dla Wieczystej strzelili Patryk Kołodziej, Patryk Kura oraz Szewczyk (druga). W drugiej części gry gospodarze w dalszym ciągu atakowali swoich rywali i strzelili im jeszcze trzy gole. Dwie bramki zdobył Patryk Zieliński i jedną dołożył Peszko. Po podaniu w pole karne były zawodnik m.in. Lechii Gdańsk pewnym strzałem z bliskiej odległości tylko dopełnił formalności.