Neymar oszalał? Ledwo odszedł z Barcelony, a już planuje przenosiny do Madrytu!

Dodał: Marcin Kowalczyk
Data dodania: 08-09-2017 20:18

Bohater najbardziej spektakularnego transferu tego lata z FC Barcelony do Paris Saint-Germain, już myśli o kolejnych etapach swojej kariery. Są one ściśle powiązane z Realem Madryt.

W ostatnim okresie z ust Neymara padało wiele uwag w stronę prezydenta FC Barcelony Josepa Bartomeu. Można było z nich usłyszeć, że aktualny zespół jest mocniejszy niż przed sprzedażą reprezentanta Brazylii, a także o zbyt dużej łatwowierności względem niego i jego ojca. Wreszcie ostatecznie wykpił go używając frazy "Ten prezydent to żart". 

Jak podaje hiszpańska prasa słowa nie będą jedynym wyrazem zniechęcenia względem władz Barcelony. Brazylijczyk jest otwarty na transfer do Realu Madryt. Zabezpieczył się na tą sytację nawet w swoim kontrakcie z PSG. Podobno jest w nim zapis, który w przypadku oferty ze strony Królewskich zobowiązuje do poinformowania piłkarza, a francuski klub ma władzę decyzyjną.

Sam prezydent Realu Madryt Florentino Perez zaprzecza możliwości takiego transferu. Zaznacza jednak, że chodzi tylko o najbliższy okres, a im bardziej sięga w przyszłość, tym większe widzi szanse na przeprowadzenie takiej operacji.

Trener Furman będzie wściekły na pomocnika Furmana... Co za no-look pass pod swoją bramkę (VIDEO)

Pochettino go nie chciał. Napastnik opuszcza Tottenham

Futbol.pl, źr foto: https://twitter.com/neymarjr

Inne artykuły