Teodorczyk bohaterem Anderlechtu Bruksela. Trafił w 90. minucie. Dwa gole młodego snajpera (VIDEO)

Data dodania: 08-09-2017 22:27

Łukasz Teodorczyk nie stał się latem bohaterem głośnego transferu, a jego forma nie zachwyca, ale polski napastnik zdobył w piątek ważnego gola dla Anderlechtu Bruksela.

Teodorczyk w 6. swoim ligowym meczu w tym sezonie dopiero po raz drugi wpisał się na listę strzelców. W meczu 6. kolejki Jupiler Pro League trafił do siatki w 90. minucie spotkania z Lokeren i dał ,,Fiołkom" wygraną 3:2!

W minionym sezonie Teodorczyk miał po 6 meczach 4 gole na koncie. Teraz zaczął sezon słabiej, ale w ostatnich trzech spotkaniach strzelił 2 bramki i może wraca do swojej skuteczności.

Jego Anderlecht nie zachwyca na początku sezonu. Mistrz ma po 6 kolejkach 8 punktów i z Lokeren odniósł dopiero 2. zwycięstwo w sezonie. Oprócz Teodorczyka bohaterem gospodarzy okazał się sprowadzony latem z Eupen 20-letni nigeryjski napastnik Henry Onyekuru. Trafił do siatki w 3. i 77. minucie. Goście cieszyli się z bramek w 6. minucie po strzale Miricia i pół godziny później po trafieniu Skulasona.

Neymar oszalał? Ledwo odszedł z Barcelony, a już planuje przenosiny do Madrytu!