Krychowiak zadebiutował w WBA. I to jedyny powód do radości...

Data dodania: 09-09-2017 18:54

Grzegorz Krychowiak wreszcie wrócił do gry. Reprezentant Polski, który w poprzednim sezonie był odsunięty na boczny tor w Paris Saint-Germain, zadebiutował w West Bromwich Albion. Innych powodów do zadowolenia raczej nie ma.

,,Drozdy" z Krychowiakiem w składzie przegrały bowiem w 4. kolejce Premier League 1:3 z Brighton & Hove Albion na wyjeździe. Polak zagrał całe spotkanie.

Gospodarze cieszyli się po golach Pascala Grossa z 45. i 48. minuty oraz Tomera Hemeda z 63. minuty. Bramkę dla WBA zdobył James Morrison w 77. minucie.

West Bromwich Albion zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów w czterech meczach.

Ostre słowa Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik w tym wywiadzie krytykuje Bayern!

Ciekawy plan Conte. Zatrudni bezrobotnego rodaka?