Obrona z Kamilem Glikiem zagrała tragicznie. Po 16 wygranych z rzędu Monaco zostało rozbite w Ligue 1 (VIDEO)

Data dodania: 09-09-2017 19:07

Nie popisała się defensywa AS Monaco z Kamilem Glikiem! Mistrz Francji został rozbity przez OGC Nice. Goście polegli na Allianz Riviera aż 0:4!

16 kolejnych zwycięstwo odniosło AS Monaco w Ligue 1. Przegrała dopiero w Nice. I to od razu 0:4.

Dwa gole dla 3. zespołu poprzedniego sezonu zdobył Mario Balotelli, który już w 6. minucie z rzutu karnego otworzył wynik meczu. Potem trafił w 60. minucie. Gola zdobył też Plea w 18. minucie, a wynik ustalił w 85. minucie Ganago.

Monaco po 4 wygranych straciło pierwsze punkty i pozwoliło na 3 punkty odskoczyć w tabeli PSG. Nice awansowało na 8. pozycję.

Już w środę Monaco zagra w Lidze Mistrzów na wyjeździe z RB Lipsk. Z kolei Nice w czwartek zmierzy się na wyjeździe w Lidze Europy z Zulte Waregem.

Legia dzięki temu odjedzie ligowej konkurencji. To robi wielkie wrażenie (VIDEO)

Ostre słowa Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik w tym wywiadzie krytykuje Bayern!