Bayern znowu nie strzelił tam nawet gola! Ta porażka nie jest wielkim zaskoczeniem? (VIDEO)

Data dodania: 09-09-2017 20:49

Bayern Monachium wziął latem z TSG 1899 HGoffenheim dwóch czołowych piłkarzy - Sebastiana Rudy'ego oraz Nicklasa Suele. To ,,Wieśniakom" nie zaszkodziło. W meczu 3. kolejki sezonu 2017-18 Bundesligi zawodnicy Juliana Nagelsmanna ograli bowiem aktualnych mistrzów Niemiec.

Bayern mocno rozczarował przed wtorkowym meczem z Anderlechtem Bruksela w Lidze Mistrzów. Ekipa Carlo Ancelotti'ego poległa bowiem z Hoffenheim 0:2.

Bohaterem gospodarzy okazał się 26-letni Mark Uth. Zdobył on oba gole dla ,,Wieśniaków", pokonując Manuela Neuera w 27. i 51. minucie. W ten sposób gospodarze meczu z Bayernem ponownie nie przegrali na własnym boisku. W minionym sezonie podopieczni Juliana Nagelsmanna wygrali bowiem 1:0.

Robert Lewandowski zagrał w Bayernie całe spotkanie. Eugen Polanski w Hoffenheim pojawił się na boisku w 63. minucie.

Krychowiak zadebiutował w WBA. I to jedyny powód do radości...

Obrona z Kamilem Glikiem zagrała tragicznie. Po 16 wygranych z rzędu Monaco zostało rozbite w Ligue 1 (VIDEO)