Barcelona nic sobie nie robi z odejścia Neymara. Messi z hat-trickiem, Dembele z asystą w debiucie (VIDEO)

Data dodania: 09-09-2017 22:45

Ousmane Dembele zadebiutował w barwach FC Barcelony. Pozyskany latem skrzydłowy wszedł na boisko już po hat-tricku Leo Messiego, dlatego nie miał szans go przyćmić, ale zdążył zanotować asystę.

Barcelona gładko ograła Espanyol Barcelona 5:0 i po 3 kolejkach ma na swoim koncie 9 punktów (bilans bramek 9:0), wyprzedzając Real Madryt o 4 "oczka". Porzucona przez Neymara drużyna nic sobie nie robi z odejścia Brazylijczyka i póki co umiejętnie maskuje jego brak na boisku.

Przeciwko lokalnemu rywalowi, partnerem Suareza i Messiego w pierwszej linii był Deulofeu, który wrócił latem na Camp Nou. Jednak to nie on błyszczał na boisku, a Leo Messi, który po strzałach z 26., 35. i 67. minuty skompletował hat-trick. Przy golach Argentyńczykach dwie asysty zanotował Jordi Alba, a jedną Ivan Rakitić. Chorwat skończył jednak mecz z dwoma podaniami, którzy przyniosły gola. W 87. minucie po jego zagraniu, do bramki trafił Gerard Pique. W 90. minucie, swojego pierwszego gola w ligowym sezonie, po asyście Dembele, zdobył Luis Suarez .

Oprócz wspomnianego Deulofeu, Ernesto Valverde w pierwszym składzie wystawił także innego piłkarza sprowadzonego latem, a mianowicie bocznego obrońcę Nelsona Semedo. W trakcie gry, na boisku pojawili się Dembele i Paulinho.

Ostre słowa Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik w tym wywiadzie krytykuje Bayern!

Ciekawy plan Conte. Zatrudni bezrobotnego rodaka?