Real nie będzie już chciał Lewandowskiego? Hiszpanie twierdzą, że woli wielki talent

Dodał: mpt
Data dodania: 12-09-2017 8:17

Robert Lewandowski pewnie marzy o zmianie klubu, ale Polak wcale nie musi być już pierwszym wyborem np. Realu Madryt. ,,Królewscy" zamiast 30-letniego ,,Lewego" chcą niemiecki talent.

Lewandowski młodszy nie będzie i giganci na pewno nie będą się kwapili do wydawania grubych milionów za polskiego snajpera. Lepiej zainwestować w kogoś młodszego. Według dziennika ,,AS" Real Madryt skupi się raczej na transferze Timo Wernera.

21-letni niemiecki napastnik z RB Lipsk (pozyskany z 10 mln euro z VfB Stuttgart w 2016 roku), zrobił ostatnio furorę w reprezentacji Niemiec, strzelając 3 gole w 2 meczach el. MŚ 2018. W sumie Werner w kadrze zdobył 6 bramek w 8 spotkaniach. 

Werner świetnie radzi sobie także w Bundeslidze. W 129 występach zdobył 37 bramek, ale w samym RB Lipsk w 36 spotkaniach strzelił już 25 goli.

Umowa Wernera z ,,Bykami" obowiązuje do połowy 2020 roku. Już teraz za napastnika trzeba byłoby więc zapłacić pewnie około 40-50 milionów euro. I to lekko licząc, bo akurat RB Lipsk może zażądać jeszcze więcej, gdyż ten klub stać na to, by odrzucić prawie każdą ofertę. 

Nie udało się klubom Premier League. Van Dijk może jednak odejść

Manchester City wygrał wyścig po tego piłkarza! Uprzedził m.in. PSG (VIDEO)

Futbol.pl

Inne artykuły