,,Hurricane" zmiótł Łukasza Piszczka. Borussia przegrała w Londynie. Real po golach panów R. ograł APOEL (VIDEO)

Data dodania: 13-09-2017 22:09

To nie był wieczór Łukasza Piszczka. Reprezentant Polski nie zatrzymał na swojej stronie trzech ataków Tottenham Hotspur Londyn i Borussia Dortmund przegrała na Wembley 1:3. Dwa gole dla Realu Madryt w meczu z APOEL Nikozja zdobył Cristiano Ronaldo.

Najpierw w 4. minucie Anglicy szybko wyszli z własnej połowy lewą stroną boiska, po czym Koreańczyk Son trafił na 1:0. Chwilę później wyrównał Jarmołenko, ale już w 15. minucie Kane najpierw powalił Piszczka, potem Sokratisa i pokonał Burki'ego. W 60. minucie, po zagraniu Eriksena, Anglik podwyższył na 3:1. Piłka po jego strzale przeszła między nogami Piszczka. Kto wie, jak potoczyłby się ten mecz, gdyby przy stanie 2:1 dla Spurs sędzia uznał gola Aubameyanga. Arbiter odgwizdał spalonego i zabrał Gabończykowi gola. Powtórki pokazały, że się pomylił...

W drugim meczu Real poradził sobie z APOEL-em Nikozja. Swojego 83. gola w karierze zdobył Sergio Ramos. Stoper ,,Królewskich" ustalił piękną przerwotką wynik spotkania na 3:0. Wcześniej dwie bramki strzelił Cristiano Ronaldo, który zagrał w Realu pierwszy mecz od 13 sierpnia, gdy dostał czerwoną kartkę w meczu o Superpuchar Hiszpanii z FC Barceloną.