Tragedia w Kurowie. Polski bramkarz został zamordowany przez Ukraińca

Dodał: mpt
Data dodania: 18-09-2017 20:34

Do wielkiej tragedii doszło w Kurowie w województwie lubelskim. Zginął bramkarz miejscowej Garbarni (liga okręgowa), który został zamordowany przez Ukraińca. Podobno poszło o kobietę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Siergiej V, który był zatrudniony w lokalnym gospodarstwie, zbierał się do wyjazdu do ojczyzny. Z niewiadomych powodów zaatakował Grzegorza K. ,,Dziennik Wschodni" informuje, że Ukrainiec zadał bramkarzowi 10 ciosów nożem, zabrał pieniądze i kartę do bankomatu, a następnie wsiadł do autobusu, którym zamierzał wyjechać do domu. Ofiara się wykrwawiła.

V. nie dotarł na Ukrainę. Policjantom udało się go namierzyć i zatrzymać. Podejrzany trafił na komisariat w Puławach. Tam wyjaśnił, że powodem zabójstwa była kłótnia. Najprawdopodobniej o barmankę, którą obaj poznali w nocy z soboty na niedzielę w jednym z barów.

Co ciekawe, Ukrainiec w swoim kraju był skazany na 15 lat pozbawienia wolności za morderstwo. Teraz za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 36-latkowi grozi nawet dożywocie.

W 2019 roku w Polsce może odbyć się wielki mecz. Decyzja w środę!

Doświadczony obrońca dołączył do lidera Nice I ligi (VIDEO)

Futbol.pl

Inne artykuły