Barcelona złożyła latem gigantyczną ofertę za jeszcze jedną gwiazdę. Nic nie wskórała

Dodał: mpt
Data dodania: 19-09-2017 9:38

Antoine Griezmann chce odejść z Atletico Madryt i wiadomo o tym od dawna. Latem sytuację Francuza sondowały m.in. Manchester City, Manchester United i Chelsea. Wielką ofertę złożyła jednak Barcelona.

Działacze FC Barcelona właśnie Griezmannem chcieli zastąpić Neymara, którego za 222 mln euro przejęło PSG. ,,Duma Katalonii" zaoferowała Atletico 140 mln euro za francuską gwiazdę. 

Do transferu jednak nie doszło. Atletico odrzuciło propozycję z dwóch powodów. Pierwszy to zakaz transferowy obowiązujący do 31 grudnia 2017 roku. Atletico nie mogłoby bowiem po stracie Griezmanna zapełnić luki aż do zimowego okienka transferowego. Po drugie, ,,Rojiblancos" otworzyli nowy stadion - Wanda Metropolitano - i chcieli, by Griezmann zagrał na tym obiekcie. Zresztą Francuz nie tylko zagrał, ale też zapisał się w jego historii, bo to właśnie on zdobył pierwszego gola na tym stadionie!

Niewykluczone, że Barcelona wróci do tematu pozyskania Griezmanna w styczniu. Tym bardziej, że latem po stracie Neymara udało się pozyskać tylko Ousmane Dembele.

Co za informacja! Barcelona znalazła następcę Ousmane Dembele!

Chelsea tak łatwo nie odda Costy. Mistrz Anglii nie zejdzie z ceny

Futbol.pl

Inne artykuły