Mioduski już widzi poprawę w Legii po zmianie trenera. ,,Tego w Legii nie było od dawna"

Dodał: mpt
Data dodania: 19-09-2017 9:59

W debiucie Romeo Jozaka, Legia Warszawa nie zachwyciła, ale mimo to wygrała z Cracovią 1:0. Prezes Dariusz Mioduski nie ukrywał jednak po tym meczu, że jest zachwycony następcą Jacka Magiery!

Mioduski w poniedziałek gościł w programie ,,4-4-2" w TVP Sport. Przyznał, że pierwsze dni Jozaka w Legii odbiera bardzo pozytywnie, a podobał mu się również sposób gry zespołu w meczu z Cracovią. 

W ciągu dwóch dni treningowych trener umiejętnie i trafnie ocenił umiejętności piłkarzy, przez co lepiej wyglądaliśmy taktycznie niż ostatnio. Pierwszy raz od dawna mieliśmy piłkę częściej niż przeciwnik. Oddaliśmy też około 20 strzałów - dwa razy więcej niż rywal. Pewnie nie wszystko wyglądało jeszcze pięknie, ale próba grania do przodu, na jeden kontakt - tego nie było w Legii Warszawa przez ostatnie tygodnie

- przyznał Mioduski. 

Legia pokonała Cracovię po golu Thibaulta Moulina. W czwartek, mistrza Polski czeka drugi mecz pod wodzą Jozaka. Legia zmierzy się w Opolu z Ruchem Zdzieszowice w 1/8 finału Pucharu Polski. Z kolei w niedzielę Legioniści powalczą w Białymstoku z wicemistrzem Polski Jagiellonią.

Grał w Glasgow Rangers i Aston Villi. Chciała go latem Wisła Kraków

Żewłakow po odejściu z Legii. Ujawnia, ile miał na transfery, o kogo Legia przegrała walkę i ilu jest piłkarzy gotowych umierać za Legię

Futbol.pl

Inne artykuły