Brzęczek ma problem w Wiśle Płock. Do ,,Nafciarzy" może trafić znany ligowiec pozostający aktualnie bez klubu

Dodał: mpt
Data dodania: 20-09-2017 15:04

Trener Jerzy Brzęczek nie zwykł narzekać na jakość kadry Wisły Płock, ale również nie ukrywa, że chciałby wzmocnić rywalizację na jednej, kluczowej pozycji.

Według informacji ,,Przeglądu Sportowego", w Płocku rozważają zatrudnienie nowego bramkarza. Wszystko przez to, że Seweryn Kiełpin gra poniżej oczekiwań, a jego konkurenci nie naciskają na niego tak, jakby chciał Brzęczek. Ani 25-letni Matusz Kryczka, ani 17-letni Bartłomiej Gradecki nie są gotowi do zastąpienia Kiełpina. W związku z tym Wisła ma problem, bo podstawowy golkiper jest właściwie nie do ruszenia, a wyraźnie brakuje mu konkurencji.

W letnim oknie transferowym staraliśmy się sprowadzić jeszcze jednego bramkarza. Przy naszych możliwościach finansowych nie było to jednak łatwe. Zwłaszcza, że chcieliśmy ściągnąć takiego golkipera, który byłby dla nas realnym wzmocnieniem i podniósłby poziom rywalizacji 

- powiedział "PS" prezes Wisły Jacek Kruszewski.

Opcją był Rosjanin Aleksandr Wasjutin z fińskiego FC Lahti, ale na drodze do sprowadzenia piłkarza należącego do Zenita Sankt Petersburg stanęły kwestie proceduralne. 

Teraz w Płocku rozważają zatrudnienie doświadczonego bramkarza bez kontraktu. W tym gronie są m.in. Wojciech Skaba i Mariusz Pawełek.

Włoski "nowy Messi" na celowniku Milanu

Duża kasa za koronację! Robak znowu królem strzelców?

Futbol.pl 

Inne artykuły