Janusz Gol trochę nieoczekiwanie szybko doczekał się debiutu w Dinamie. Niecodzienne okoliczności pierwszego występu Polaka

Data dodania: 31-08-2020 22:34

Janusz Gol zadebiutował w poniedziałek w barwach Dinama Bukareszt. Nowy zespół doświadczonego pomocnika przegrał w 2. kolejce sezonu rumuńskiej ekstraklasy z Chindią Targoviste.

Dinamo poległo na wyjeździe 0:1, a jedynego gola strzelił Daniel Florea w 45. minucie.

Janusz Gol zaczął spotkanie na ławce rezerwowych, ale już w 7. minucie zastąpił kontuzjowanego Vlada Achima.

Dinamo po 2 kolejkach ma na koncie jeden punkt i zajmuje 12. miejsce w tabeli.