Reprezentant Polski wyleciał z boiska. Jego zespół poradził sobie bez niego

Data dodania: 22-09-2017 9:14

Jacek Góralski wyleciał z boiska w dogrywce meczu Pucharu Bułgarii z Oboriszte Panagiuriszte. Czerwona kartka polskiego pomocnika nie przeszkodziła Łudogorcowi Razgrad awansować do II rundy rozgrywek.

Góralski wyleciał z boiska po drugiej żółtej kartce w 95. minucie przy stanie 1:1. Trzy minuty później Claudiu Keseru zdobył jednak gola na 2:1 dla gości, a w 114. minucie mistrz Bułgarii prowadził już 3:1 po drugim golu Rumuna. Losów awansu nie zmieniła już bramka Martina Wasilewa ze 120. minuty.

W podstawowym czasie gry gole strzelili Georgi Netow, w 77. minucie dla Oboriszte, oraz Juninho Quixada w 38. minucie dla Łudogorca.

Żewłakow kolejny raz zabrał głos po odejściu z Legii. Zdradził kulisy odejścia Nikolicia, Prijovicia i Odjidji-Ofoe

Dobre wieści dla reprezentacji. Krychowiak odżył. Znowu był jednym z najlepszych