Nie ma skuteczniejszego niż Radamel Falcao. Co za statystyka! Glik mógł poczuć się jak w ringu (VIDEO)

Data dodania: 22-09-2017 22:53

W pięciu najmocniejszych ligach Europy nie ma piłkarza, który ma więcej goli. Radamel Falcao. Kolumbijczyk znowu zachwyca skutecznością!

Ta statystyka mówi wszystko. W meczu z Lille OSC Falcao oddał dwa strzały i zdobył dwa gole - w 48. minucie i  w 73. minucie z rzutu karnego. Monaco po niedawnej wpadce z Nice (0:4) wygrało gładko z LOSC na wyjeździe. Pozostałe bramki zdobyli Jovetić w 24. minucie i Ghezzal w 30. minucie.

Kamil Glik rozegrał całe spotkanie. Dwukrotnie został dość ostro - uderzenia łokciem w twarz - potraktowany przez rywali w polu karnym, ale sędzia nie podyktował w żadnym z tych przypadków rzutu karnego.

Monaco w tabeli zrównało się punktami z PSG, ale wicemistrz, który nie stracił jeszcze żadnego "oczka", swój mecz 7. kolejki dopiero rozegra.