Nowak był nieźle wkurzony. Wyszedł z konferencji prasowej po meczu

Data dodania: 23-09-2017 19:28

Piotr Nowak nie wytrzymał nerwowo i szybko opuścił konferencję prasową po spotkaniu Lechii Gdańsk z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:2). Szkoleniowiec Lechii był wściekły.

Nie ma co podsumowywać tego meczu, bo widzieliśmy jak to spotkanie się układało. Karny został odgwizdany ponownie przeciwko nam w momencie, gdy mecz powinien się już skończyć. Jestem ostatnim, który krytykowałby sędziego, ale to co się dzisiaj stało nie było śmieszne a żałosne

- powiedział Nowak, po czym wstał i wyszedł.

Jego zespół przegrał po golu z 96. minuty z rzutu karnego. Kilka chwil wcześniej z boiska wyleciał Romario Balde.

W dużo lepszym humorze był Maciej Bartoszek, który po raz pierwszy poprowadził Bruk-Bet Termalikę.

Na pewno był to mecz dwóch połów. W pierwszej dużo walczyliśmy, staraliśmy się, ale zostawialiśmy przeciwnikowi zbyt dużo miejsca. To powodowało złudzenie, że byliśmy wolniejsi. Przede wszystkim jednak za mało graliśmy piłką, o czym rozmawialiśmy w przerwie. W II połowie widzieliśmy już inną drużynę. Lechia strzeliła bramkę przepięknej urody, ale to my do końca walczyliśmy o trzy punkty, co nam się opłaciło. Gratuluję drużynie i sztabowi. Bardzo ładnie punktowaliśmy od pierwszego meczu i jak nasza gra będzie tak wyglądała dalej, będę zadowolony

- stwierdził najlepszy trener poprzedniego sezonu Lotto Ekstraklasy.

Ekipa z Niecieczy dzięki wygranej opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Ma 8 punktów. Lechia wywalczyła tylko 2 "oczka" więcej.