Napoli wydarło zwycięstwo beniaminkowi. Poważny uraz Milka? Polak opuszczał boisko ze łzami w oczach (VIDEO)

Data dodania: 23-09-2017 20:08

Arkadiusz Milik może nie zagrać w meczach reprezentacji Polski z Armenią i Czarnogórą na finiszu el. MŚ 2018! Napastnik zszedł z kontuzją w meczu SSC Napoli ze SPAL w Serie A.

Maurizio Sarri wpuścił Milika na boisko w 70. minucie, gdy jego zespół remisował na stadionie beniaminka 1:1 po bramkach Schiattarelli w 13. minucie dla gospodarzy i Insigne 60 sekund później dla gości. 2 minuty po wejściu Milika, Callejon trafił dla Napoli, ale w 78. minucie wyrównał Viviani. W 83. minucie wynik spotkania na 3:2 dla Napoli ustalił Ghoulam.

Kilka minut później czwartego gola dla gości mógł strzelić Milik, ale nie trafił w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Napastnik, który zmienił Piotra Zielińskiego, zszedł z boiska ze łzami w oczach. Wygląda na to, że ponownie uszkodził więzadła w kolanie.

Gdyby przypuszczenia się potwierdziły, oznaczałoby to, że Polak odniósł podobny uraz, którego doznał w meczu el. MŚ 2018 w Danią w październiku 2016 roku.

Warto dodać, że kontuzjowani są też dwaj inni podstawowi piłkarze reprezentacji Polski: Maciej Rybus i Kamil Grosicki. Niewykluczone więc, że kadra Adama Nawałki przystąpi do kluczowych spotkań eliminacji mundialu mocno osłabiona.

Uraz Grosickiego! Polak poza kadrą meczową!