Jednostronne derby Turynu. Torino ułatwiło sprawę Juventusowi. Dwa gole Dybali (VIDEO)

Data dodania: 23-09-2017 22:59

Juventus Turyn nie odpuścił Napoli i również ma 18 punktów po 6 kolejkach tego sezonu Serie A. W sobotnim meczu mistrz Włoch rozbił lokalnego rywala, Torino.

Juve nie miało problemu z pokonaniem ,,Byków". Już w 16. minucie Paulo Dybala zdobył swoją 9. bramkę w sezonie, a w 24. minucie Daniele Baselli wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę i stało się jasne, że ekipa Sinisy Mihajlovicia nic wielkiego na boisku odwiecznego rywala nie wskóra.

W tej sytuacji Juventus spokojnie wypunktował Torino. Po golach Pjanica z 40. minuty, Alexa Sandro z 57. minuty i Paulo Dybali z 90. minuty, gospodarze wygrali 4:0. Dybala powiększył swój dorobek w tym sezonie do 10 bramek. Grupa pościgowa za Argentyńczykiem w składzie Icardi, Dżeko, Mertens i Immobile ma po 6 trafień.

Suarez kąsa aż miło w La Liga. 100. występ uczcił golem. Bramek ma niewiele mniej niż meczów (VIDEO)

Nie ma skuteczniejszego niż Radamel Falcao. Co za statystyka! Glik mógł poczuć się jak w ringu (VIDEO)

Futbol.pl, źr. foto: Juventus Turyn (Twitter)